Awaria w karpaczańskim apartamentowcu – jesteśmy najlepsi!

– Wezwaliśmy Was, bo jesteście najlepsi – usłyszeliśmy po przyjeździe do apartamentowca w Karpaczu. Wezwanie było pilne, bo w garażach obiektu stało już 10 cm wody!

LEŚNY DOM to nowoczesna inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Nagła awaria uniemożliwiła korzystanie z części apartamentowca. Garaż i podjazd zalała deszczówka, której poziom stale podnosił się zagrażając reszcie budynku. Musieliśmy szybko naleźć przyczynę awarii! Okazało się nią…

Zatkana studzienka burzowa

Powodem niedrożności, najprawdopodobniej, był brak zabezpieczenia studzienki podczas wznoszenia budynku. Liście, gałęzie i śmieci długo zbierały się w studzience, ostatecznie blokując odpływ wody. Dlatego deszczówka z dachu i parkingów stanęła w garażach. Jak usunęliśmy awarię?

Woda pod dużym ciśnieniem – pompa WUKOJelenia

Wykorzystaliśmy ciężki sprzęt, który jest niezawodny w takich sytuacjach. Pompa WUKOJelenia wypycha wodę pod ciśnieniem 200 barów przez dyszę, usuwając niedrożności z rur i odpływów. Przepustowość wody w urządzeniu wynosi 250 litrów na minutę, dlatego usuwamy nią najbardziej uporczywe zatory. I słyszmy…

Rekomendacje: „Jesteście najlepsi!”

– Wszędzie was polecam! – mówi Pani Barbara Huś z ADMI Zarządzanie Nieruchomościami. – Dzwonię tylko do was, odkąd kilka lat temu usunęliście awarię, z którą bezskutecznie męczyły się cztery inne firmy – dodaje Pani Barbara, licencjonowany zarządca nieruchomości (licencja nr 17615 wydana przez Ministra Infrastruktury) posiadająca wieloletnie, bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Dziękujemy Pani Barbarze i wielu innym Klientom za zaufanie, którym jesteśmy obdarzani. To miłe i zobowiązujące do świadczenia usług najwyższej jakości!

Zobacz zdjęcia!

Zobacz film

Dodaj komentarz